NASI PARTNERZY

logpng

Wirtualna sekretarka - może to idealne rozwiązanie właśnie dla TWOJEGO biznesu? Twoja-Sekretarka

Zatrudnienie wirtualnej sekretarki jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają już tak rozwinięty biznes, na tyle, że przydałaby im się dodatkowa para rąk do pracy. Jednocześnie nie są jeszcze gotowi i nie stać ich na to, aby zatrudnić sekretarkę w pełnym wymiarze godzin.

Wystarczy im natomiast pomoc zdalna, z której będą korzystać przez np. 2-3 godz. dziennie lub nawet mniej.

Jest to również świetne rozwiązanie dla BIZNESU, który w określonych terminach ma więcej pracy. Taka sezonowość świadczonych usług skutkuje ogromnym natłokiem pracy, który jest trudny dobrze zorganizować. Jednakże z powodu niskiego obłożenia w innych okresach nie ma sensu zatrudniania kogoś na stałe.

A może właśnie Ty potrzebujesz pomocy Twoja-Sekretarka?

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

cropped-cropped-ZKjpg

ZetKa Nieruchomości świadczy kompleksowe usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz doradztwa inwestycyjnego w obszarze rynku nieruchomości. Swoje usługi kierujemy do instytucji finansowych, instytucji publicznych, deweloperów, inwestorów, przedsiębiorców, komorników, syndyków, klientów indywidualnych oraz innych podmiotów zainteresowanych ofertą firmy. Nieruchomości są naszą pasją i nieustannie pogłębiamy wiedzę w tej dziedzinie. Stawiamy na rzetelność, terminowość i wysoką jakość oferowanych usług tak, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.  

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

ZetKa Nieruchomości Karolina Ziętek

tel. +48663155006,

www. wyceniamy.wroclaw.pl

karolina@wyceniamy.wroclaw.pl