O NAS

  • Kim jesteśmy?

  Nasi eksperci już od ponad 10 lat pomagają Klientom w zdobywaniu różnych form finansowania. Obecnie pod szyldem Centrum Finansów tworzą standardy obsługi, jakie dopracowali od początku swojej kariery.


   Naszymi wytycznymi są przede wszystkim interesy naszych Klientów i ich zaufanie, którego nigdy nie chcemy zawieść. Znając realia rynku finansowego, chcemy nie tylko Państwu pomagać w zdobywaniu najkorzystniejszych kredytów i pożyczek, ale również pragniemy chronić Państwa przed niekorzystnymi zapisami w umowach i ułatwiać odzyskiwanie należnych środków z już zaciągniętych zobowiązań. Aby oszacować, w jakim zakresie możemy Państwu doradzić, zawsze zapraszamy na krótkie spotkanie, aby doprecyzować wspólne działania. Zakres naszej działalności to głównie Wrocław i obszar województwa dolnośląskiego. Dojeżdżamy również do Klientów na indywidualne konsultacje kredytowe.


   Specjalizujemy się w  kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych, aczkolwiek doradzamy w zakresie wszystkich form kredytowania. Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces: od przedstawienia ofert i wyboru odpowiedniej, po złożenie wniosku, przygotowanie dokumentów i podpisanie umowy kredytowej. Pomagamy przy wypełnianiu wniosków i przygotowywaniu wymaganych dokumentów, wyjaśniamy niezrozumiałe kwestie. Niejednokrotnie pomagaliśmy Klientom w bardzo trudnej sytuacji finansowej, gdzie sami przyznawali, że nie mają już szans na kredyt. Z przyjemnością zapracujemy na Państwa zaufanie, dlatego zapraszamy do kontaktu.


  • Co nas wyróżnia?

- profesjonalizm

- doświadczenie

- skuteczność

- lojalność

- ospowiedzialność

- zadowolenie klientów

Kliknij i zobacz opinie naszych klientów 

oferteo.pl
panoramafirm.pl
facebook.com